Byty Trenčín jedine od CRG – Centrum Realít Group

Vyhľadávanie

Bezplatna ponuka
Vykup nehnutelnosti Developerske projekty

Predaj: chata, Dolná Poruba, okres Trenčín

Označenie nehnuteľnosti CH-116
Druh nehnuteľnosti Chaty a rekreačné objekty, Predaj
Lokalita Dolná Poruba, Trenčín
Cena 45.000,00 EUR
Vloženie nehnuteľnosti 10.12.2011
Podlahová plocha180 m2
Druh objektutehlový
Lokalitapolosamota
Elektrinaáno
Vodaáno
Kanalizáciaáno
Plocha parcely400 m2
Zastavaná plocha50 m2
Kúrenieústredné - tuhé palivá
Prístupova cestakamenita
Ponúkame na predaj murovanú rekreačnú chatu pred dokončením nachádzajúcu sa v tichom prostredí pri obci Dolná Poruba v okrese Trenčín. V okolí sú riedko roztrúsené rekreačné nehnuteľnosti.
IS: elektrika, voda, septik. Chata má dokončené rozvody elektriky, vody, kanalizáciu aj kúrenie. Kotol na tuhé palivo, medené rozvody, nachystané množstvo palivového dreva. Predáva sa s množstvom stavebného materiálu (obklady, dlažby, zámková dlažba, ...)
Chata má zastavanú plochu 50 m2 a 4 podlažia. V pivnici je garáž, kotol a sklad paliva. Na prízemí je WC, kúpeľňa so sprchovým kútom a veľká obývačka s krbom a kuchynským kútom. 2. a 3. poschodie je určené na spanie, na 2. poschodí sú 2 balkóny.
Krásna príroda s možnosťou hubárčenia, turistiky, cykloturistiky, v blízkosti vodná nádrž Baračka. Neďaleké kúpeľné mesto Trenčianske Teplice ponúka široké možnosti oddychu a kultúrneho vyžitia, známy je filmový festival Artfilm. V dosahu je diaľnica, mestá Dubnica nad Váhom a Trenčín.

Realitná kancelária zabezpečuje úplný servis až do odovzdania nehnuteľnosti novému majiteľovi. Bezplatné hypotekárne poradenstvo v rámci našich služieb.

KRÁSNA PRÍRODA, DOBRÁ CENA!

Maklér

Juraj Oriešek

Ing. Juraj Oriešek

+421905843727

oriesek@predane.sk

Tlačiť Poslať e-mailom